O nas

Firma M.A.K. LPG Solutions powstała w Legnicy w 2013 roku jako efekt wieloletniego zbierania doświadczeń w branży autogaz -u oraz tematyce instalacji gazowych LPG dla motoryzacji.

Kwalifikacje i umiejętności w dziedzinie autogazu zostały potwierdzone zdobyciem certyfikatu ukończenia prestiżowego kursu organizowanego przez firmę AC S.A, producenta instalacji gazowych STAG – AKADEMIA STAG, jak również później wielu certyfikatów ukończenia szkoleń we wiodących na rynku polskim firmach: LPGTECH, KME oraz Prins.

Rozpoczęcie współpracy z drugim dużym producentem instalacji: LPGTECH, zaowocowało uznaniem naszego zakładu za polecany przez tą firmę.
http://www.lpgtech.pl/kierowca/warsztaty-lpgcng/warsztaty-lpgcng-dolnoslaskie

Tak samo stało się z firmą KME. Po odbyciu szeregu szkoleń i kursów jakość naszej pracy została doceniona przez wpisanie M.A.K. LPG Solutions na listę warsztatów współpracujących z KME:
https://kme.eu/Warsztaty

Nasza firma przy montażu instalacji korzysta jedynie ze sprawdzonych rozwiązań, nieustannie poszerzając swoją wiedzę w tej dynamicznie rozwijającej się branży. Stawiamy również na innowację i nowe technologie, aby oferowane przez nas instalacje gazowe były najwyższej jakości.

Nasza firma jest jedynym w rejonie autoryzowanym serwisem instalacji firmy Prins.

Obecnie jako pierwsi i jedyni w regionie zajmujemy się montażem instalacji LPG VI generacji, czyli wtrysku gazu ciekłego, przeznaczonego do samochodów z bezpośrednim wtryskiem paliwa. Stało się to możliwe po ukończeniu szkoleń autoryzacyjnych w firmie Prins. Posiadamy uprawnienia do montażu ich najnowocześniejszych systemów: System Direct LiquiMax-2.0 oraz System VSI-2.0 DI. W pełni obsługujemy również instalacje firm Vialle oraz ICOM JTG

Naszym mottem jest „Stawiamy na jakość, nie na ilość”. W miesiącu wykonujemy co najwyżej kilka montaży, przez co każdy wykonywany jest bez pośpiechu, z dużą dokładnością.

Atutem są pasja i zaangażowanie. Robimy to co kochamy z szacunkiem do każdego, i dzięki temu otrzymujemy pozytywne opinie od naszych klientów. Klient jest naszym Panem, to dzięki niemu robimy się coraz lepsi.

Każdy montaż jest przeprowadzany z zachowaniem najwyższej precyzji i dbałości o Państwa auto. Wszystkie czynności są przemyślane i zaplanowane. Przed przystąpieniem do prac elementy karoserii, kierownica, fotele i inne są zabezpieczane za pomocą specjalnych mat ochronnych i pokrowców.